Графік роботи Пн - Пт з 10:00 до 17:00
Сб - Нд - вихідний

Діагоналлю називають щільну бавовняну або вовняну тканину, виконану з крученої пряжі. Вона легко впізнається на вигляд по розташованим під кутом близько 45° до крайки рубчик, які утворюються в процесі виробництва через особливого підбору співвідношення щільності і товщини основи. Впливає на появу рубчиків і спеціальне переплетення ниток. Тканина ця натуральна, проте в її склад можуть входити і синтетичні волокна.

Основні якості матеріалу

Діагональ має унікальні характеристики, що зумовлюють особливості її використання. Для цієї тканини характерні:

  • відмінна міцність - матерія стійка до розривів і стирання;
  • пилонепроникність;
  • відмінні захисні властивості;
  • висока щільність;
  • практичність - добре витримує часте прання тканини, проста в догляді;
  • зносостійкість і довговічність;
  • відсутність деформацій - виріб з діагоналі довго не втрачає форму при носінні і після прання;
  • экологічність.

Ніяких серйозних недоліків тканина діагональ не має, зате у неї є безліч переваг. На особливу увагу серед них заслуговують універсальність, м'якість, гіпоалергенність і відмінний повітрообмін - шкіра в одязі із цього матеріалу дихає, оскільки він вільно пропускає повітря.

Особливості використання

Багато швейні ательє закуповують диагональ оптом через її властивості та затребуваність. Висока щільність дає можливість використовувати її при промисловому виготовленні одягу для туризму, армійського обмундирування, військових атрибутів, курток, робочих халатів, рукавиць, спецодягу і туристичного спорядження. Тобто там, де міцності приділяється особлива увага. Вона ж використовується при виготовленні сумок і розкладних меблів.

Але це ще не все. Тканину відносять до костюмним, а тому з неї шиють офісні речі в діловому стилі, костюми та сукні. Для таких речей знадобиться ще і підкладка, яку ви також можете купити в нашому інтернет-магазині. Тканина діагональ купити оптом і в роздріб можна і для використання її в якості оббивного матеріалу при ремонті, перетяжки та реставрації м'яких меблів. Тобто використовувати для цього можна не тільки спеціальні тканини.

Наш інтернет-магазин пропонує купити діагональ в будь-якій кількості з доставкою по всій Україні. Оформляйте замовлення, і ви отримаєте товар в найкоротші терміни.